REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz

Kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 stycznia 2015, 09:50

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Dominika Borkowska )

"Każda istota ludzka to artysta, niezależna jednostka, która ma szansę zmieniać i modelować swoją kondycję, myślenie i struktury, które formują nasze życie i nadają mu znaczenie" - takie motto przyświeca warsztatom rozwijającym kreatywność poprzez narzędzia teatralno - performatywne, które są jedną z propozycji programu Ferii z Iławskim Centrum Kultury.

- Serdecznie zapraszamy na 3-dniowy cykl spotkań pod hasłem: „(I)ława jako punkt Widzenia”. To nie tylko rozwinięcie tej myśli. To również obietnica. W trakcie warsztatów wspólnie z uczestnikami będziemy naginać zasady rządzące sztuką - łamać je, jeśli trzeba. Ale najpierw musimy je poznać - mówi prowadząca zajęcia Dominika Borkowska, choreografka, dramatopisarka i reżyserka.

W ramach spotkań uczestnik będzie mógł poznać narzędzia dramaturgiczne, performerskie i teatralne, a przede wszystkim stanie się  współtwórcą kultury miasta, które - nawet jeśli kiedyś opuści - to i tak będzie do niego zawsze wracać.

- Warsztat rozwijający kreatywność poprzez narzędzia teatralno -performatywne jest potrzebny każdemu człowiekowi, który chce bardziej poznać siebie i nauczyć się, w jaki sposób można dobrze wykorzystać swój potencjał twórczy w codzienności – dodaje Dominika Borkowska.

Spotkania odbędą się w następujących terminach: 24.01, 29.01 i 03.02.2015r. w godz. 10:00 - 14:00 w sali Osiedlowego domu Kultury przy ul. Skłodowskiej 26A.

ZAPISY są przyjmowane w formie mailowej: cek@ickilawa.pl lub telefonicznej: 89/649-16-16.

Warsztaty rozwijające kreatywność to jedna z propozycji programu Ferie z ICK. Cały program atrakcji dla dzieci i młodzieży można sprawdzić TUTAJ.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3073 sekundy