REKLAMAprawnik24
REKLAMAPellet

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 stycznia 2015, 11:56

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Urazem głowy skończyło się dla 24-latka weekendowe wyjście. W jednym z lokali mężczyzna został uderzony przez nieznanego mu napastnika. Poszkodowany trafił do iławskiego szpitala ze złamanym nosem i zębem. 

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o pobiciu, do którego doszło podczas minionego weekendu w jednym z lokali w Parku Miejskim w Iławie. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie okazało się, że mieszkaniec gminy Iława został uderzony przez nieznanego mu mężczyznę.

- Według ustaleń śledczych 24-letni mężczyzna bawił się w jednym z iławskich lokali - informuje Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - W pewnym momencie podszedł do niego nieznajomy mężczyzna, z którym chwilę rozmawiał. Następnie mężczyzna uderzył go w twarz. Poszkodowany o wszystkim poinformował policję, a sam udał się do iławskiego szpitala.  

Okazało się, że pokrzywdzony doznał złamania nosa i zęba. Policjanci podczas intensywnych czynności ustalili sprawcę pobicia. Okazał się nim 20–letni Cezary G. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas osadzania w policyjnym areszcie 20-latek miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu Cezaremu G. został przedstawiony zarzut, do którego się przyznał.  Kodeks karny za powyższe przestępstwo przewiduje karę nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Za: KPP w Iławie

Red. Info Iława

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5319 sekundy