REKLAMAOrange
REKLAMApluszak

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 stycznia 2015, 12:04

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. powiat998.pl)

Ogromne straty materialne poniósł właściciel kurnika w miejscowości Międzychód położonej na terenie gminy Zalewo w wyniku dużego pożaru, do jakiego doszło tam w sobotę, 10 stycznia. W pobliżu objętego pożarem budynku znajdowały się też bliźniacze kurniki. Na szczęście udało się je uratować dzięki szybkim i skutecznym działaniom gaśniczym.

Do dużego pożaru na terenie fermy drobiu w miejscowości Międzychód doszło w sobotę, 10 stycznia. 

- W działaniach udział wzięło 8 załóg strażackich, zarówno OSP, jak i PSP - informuje mł. kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy KP PSP w Iławie. - W wyniku pożaru uszkodzeniu i zawalaniu uległa części konstrukcji i pokrycia dachowego oraz jedna ze ścian bocznych budynku. Straty, jakie oszacowane zostały przez właściciela, mogą wynieść nawet milion złotych.

W bardzo bliskim sąsiedztwie objętego pożarem budynku znajdują się podobne obiekty. Działania gaśnicze uniemożliwiły przedostanie się pożaru na inne kurniki. 

Według nieoficjalnych informacji, przyczyną pożaru mógł być wyciek gazu i jego eksplozja.

Więcej zdjęć: powiat998

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4848 sekundy