REKLAMARafał Ryszczuk
REKLAMAAldortax

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 stycznia 2015, 10:19

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Na Szpitalny Oddział Ratunkowy iławskiego szpitala trafił 15-latek, któremu w ręce wybuchła petarda. Okazało się, że chłopak miał powierzchowne rany szarpane prawej ręki, oparzenie II stopnia nadgarstka i palców prawej ręki oraz złamanie jednego z palców prawej ręki.
REKLAMAMateusz szauer

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o tym, że do szpitala trafił nieletni zraniony przez petardę.

- Funkcjonariusze pojechali na SOR - relacjonuje przebieg interwencji sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy z KPP w Iławie. - Tam lekarz powiedział, że do placówki zgłosił się 15–latek z raną prawej ręki. Chłopak przyznał, że do obrażeń doszło podczas odpalania petardy. Dodał, że wspólnie z kolegami poszedł w okolice iławskiego amfiteatru, gdzie chciał odpalić fajerwerki. Znalazł je w domu, zostały jeszcze po Sylwestrze. Podczas odpalania petarda wybuchła chłopcu w ręce.

15–latek trafił do szpitala. Okazało się, że miał on powierzchowne rany szarpane prawej ręki, oparzenie II stopnia nadgarstka i palców prawej ręki oraz złamanie jednego z palców prawej ręki.

Za: KPP w Iławie

Red. Info Iława

TEMATY na sygnale
REKLAMAprofi
REKLAMAżuchowski

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAmodera
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMARykaczewski
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4513 sekundy