REKLAMAOrange
REKLAMApluszak

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 stycznia 2015, 19:48

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. ronex4)

Dziś w godzinach przedpołudniowych przy torach w Iławie został odkryty uzbrojony pocisk moździerzowy. Ze względów bezpieczeństwa konieczne było wyłączenie z użytkowania jednego z torów. Ruch pociągów wrócił już do normy. Pocisk ocenił na miejscu wyznaczony przez wojsko ekspert, a jutro odbiorą go z Iławy saperzy.

W sobotę, 10 stycznia, przed południem robotnicy prowadzący prace ziemne przy torach w Iławie wydobyli z ziemi uzbrojony pocisk moździerzowy. Niewybuch został odnaleziony w pobliżu ostatniej nastawni w kierunku Działdowa.

Ze względów bezpieczeństwa konieczne było wyłączenie z użytkowania jednego z torów, przez jakiś czas pociągi poruszały się wahadłowo, jednak sytuacja na torach wróciła już do normy.

- Odnaleziony niewybuch to pocisk moździerzowy 120mm z zapalnikiem, uzbrojony - poinformowała sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - Osoba wyznaczona przez wojsko do tej sprawy oceniła, że pocisk nie stwarza bezpośredniego zagrożenia. Oddział saperów ma pojawić się w niedzielę rano. Do tego czasu, niewybuchu będą pilnować policjanci. 

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3609 sekundy