REKLAMAprawnik24
REKLAMAOlszta

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 stycznia 2015, 13:37

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Na Dworcu PKP w Iławie pijany mężczyzna krzyczał i wyzywał pracownika ochrony, bo ten zwrócił mu uwagę, by nie trzymał brudnych butów na ławce. Na stacji interweniowali policjanci - co ciekawe, wezwał ich nie pracownik ochrony, a właśnie awanturujący się 41-latek. 

Zdarzenie miało miejsce dziś klika minut po północy. Oficer dyżurny iławskiej policji został powiadomiony przez mężczyznę, że pracownik ochrony dworca PKP kazał mu zdjąć brudne buty z ławki.

- Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie ustalili, że 41 – latek, znajdując się pod znacznym działaniem alkoholu, kłócił się z pracownikiem ochrony - mówi Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - Okazało się, że mężczyzna ten wcześniej został wyproszony z pociągu, ponieważ jechał bez ważnego biletu oraz zachowywał się agresywnie wobec obsługi. Chwilę później, kiedy leżał na ławce trzymając na niej zabłocone buty, została mu zwrócona uwaga. Mężczyzna zareagował bardzo agresywnie. Zaczął wyzywać pracownika ochrony i głośno krzyczeć.

W konsekwencji, zgłaszający interwencję został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało aż 2,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Za: KPP w Iławie

Red. Info Iława

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4379 sekundy