REKLAMAAldortax
REKLAMABetiko

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 stycznia 2015, 10:15

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

62-letni mieszkaniec Iławy zadzwonił na policję z informacją, że ktoś ukradł mu wszystkie dokumenty. Już na miejscu okazało się, że do żadnej kradzieży nie doszło, a zgłaszający zadzwonił na komendę, bo czuł się samotny i potrzebował z kimś porozmawiać. Januszowi E. za wywołanie fałszywego alarmu grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Do oficera dyżurnego iławskiej policji zadzwonił mężczyzna z informacją, że ktoś ukradł mu wszystkie dokumenty. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, żeby ustalić okoliczności kradzieży. Okazało się, że 62 – letni mieszkaniec Iławy chciał tylko porozmawiać. Mężczyzna oświadczył, że czuje się samotny i wymyślił historię z kradzieżą dokumentów. Dodał, że chciał tylko z kimś porozmawiać. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu.

Wkrótce Janusz E. usłyszy zarzut wywołania fałszywego alarmu. Grozi mu teraz kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Za: KPP w Iławie

Red. Info Iława

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2916 sekundy