REKLAMAHullo
REKLAMAmetroouse

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 stycznia 2015, 13:39

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Nowym Mieście Lubawskim)

Policjanci pracowali na miejscu groźnego zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Lipinki. Kierujący mazdą mieszkaniec gminy Biskupiec na oznakowanym przejeździe kolejowym zderzył się z pociągiem jadącym z Olsztyna w kierunku Jabłonowa Pomorskiego. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj (w niedzielę, 4 stycznia) około godziny 11:00. Ze zgłoszenia wynikało, że osobowy samochód wjechał wprost pod koła nadjeżdżającego pociągu.

Pracujący na miejscu policjant z zespołu ruchu drogowego ustalił, że kierujący osobową mazdą nie zachował należytej ostrożności podczas wjazdu na przejazd kolejowy i wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg osobowy relacji Olsztyn Główny-Jabłonowo Pomorskie. Na przejeździe była czynna sygnalizacja ostrzegawcza oraz znak STOP.

Kierujący mazdą jechał sam. Mężczyzna może mówić o wielkim szczęściu - nie odniósł żadnych obrażeń. Zarówno jego, jak i maszynistę pociągu poddano badaniu za zawartości alkoholu w organizmie, obaj kierujący byli trzeźwi. Dla mieszkańca gminy Biskupiec niebezpieczna przygoda skończyła się jedynie mandatem karnym.

Fot. KPP w Nowym Mieście Lubawskim

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3425 sekundy