REKLAMAOrange
REKLAMAPatrz

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 stycznia 2015, 13:06

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Iławie. )

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Iławy. Mężczyźni w jednym z lokali ukradli kobiecie złoty łańcuszek. Funkcjonariusze w krótkim czasie od zgłoszenia zatrzymali sprawców oraz odzyskali skradzione złoto.

Funkcjonariusze zostali poinformowani o kradzieży złotego łańcuszka w jednym z iławskich lokali z automatami do gier. Policjanci od razu pojechali na miejsce, gdzie ustalili, że sprawcy w trakcie rozmowy z pokrzywdzoną otrzymali od niej złoty łańcuszek w celu obejrzenia. Następnie, kiedy chciała go odzyskać, obaj twierdzili, że go nie mają. Kobieta poinformowała o wszystkim policjantów. Funkcjonariusze, w krótkim czasie zatrzymali mężczyzn.

Okazali się nimi Dawid S. 23 – letni mieszkaniec Iławy i jego o 2 lata młodszy kolega. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony łańcuszek, który został zwrócony pokrzywdzonej. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży.

Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

TEMATY na sygnale
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3818 sekundy