wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 stycznia 2015, 10:41

Na tydzień przed pucharowym pojedynkiem z AZS Uniwersytet Warszawski w 1/16 Pucharu Polski zespół Zawbudu rozegrał mecz kontrolny z zespołem TAF Euro-Drób Toruń (w którym gościnnie wystąpiło 5 zawodników pierwszoligowego zespołu FC Toruń). Mecz zakończył się zwycięstwem iławian 8:2, co jest bardzo dobrym prognostykiem przed sobotnim spotkaniem.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:0 dla iławian. Po przerwie kibice obejrzeli kolejne sześć bramek Zawbudu i dwie gości z Torunia.

Następny mecz iławianie rozegrają 10 stycznia o godzinie 19:00 z AZS Uniwersytet Warszawski w iławskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. To spotkanie będzie 1/16 Pucharu Polski. Już teraz zapraszamy kibiców halówki na to wydarzenie.