REKLAMAprawnik24
REKLAMAZielona aleja 2

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 stycznia 2015, 10:48

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KP PSP w Iławie)

W miniony weekend strażacy z uwagi na powiewy silnego wiatru uczestniczyli w kilku działaniach związanych z usuwaniem powalonych drzew i załamanych konarów, stwarzających zagrożenie. Wczoraj wiatr naderwał również element pokrycia dachowego budynku Szkoły Podstawowej nr 3.  

Interwencje związane z usuwaniem powalonych drzew lub nadłamanych, zwisających konarów miały miejsce w Kisielicach, Stradomnie i Szymbarku.

Wczoraj (w niedzielę, 4 stycznia) silny wiatr spowodował również straty materialne w Iławie.  

- Przy ulicy Niepodległości iławscy strażacy zabezpieczyli i przymocowali element pokrycia dachowego na budynku szkoły, który w wyniku wiatru oderwał się od konstrukcji dachowej i stwarzał zagrożenie - poinformował mł. kp. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy KP PSP w Iławie.

Podczas weekendu miała również miejsce kolejna interwencja związana z uwięzionym na tafli lodu zwierzęciem. Tym razem do zdarzenia doszło w miejscowości Rudzienice na jeziorze Łabędź, gdzie strażacy ewakuowali sarnę, która sama nie mogła dotrzeć do brzegu. Zwierzę przemarznięte i spłoszone przekazano przedstawicielom koła łowieckiego, którzy zabrali je do swojej siedziby.

Fot. KP PSP

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4783 sekundy