REKLAMAZDZ
REKLAMAmetroouse

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ31 grudnia 2014, 11:35 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
25-letni Łukasz S. uznał, że centrum miasta to świetne miejsce na trenowanie tzw. driftingu, czyli celowego wprowadzania samochodu w (z założenia kontrolowany) poślizg. Dobrą "zabawę" młodego kierowcy przerwała interwencja funkcjonariuszy, którzy po sprawdzeniu jego profilu w policyjnych systemach, zatrzymali jego prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj (we wtorek, 30 grudnia) na ulicy Sobieskiego w Iławie.

- Patrol policjantów zauważył samochód, którego kierowca wprowadzał samochód w poślizg, powodując jednocześnie zagrożenie w ruchu drogowym - informuje Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - Funkcjonariusze zatrzymali samochód do kontroli drogowej. Oświadczyli mężczyźnie, że za niepanowanie nad pojazdem i stwarzanie zagrożenia nakładają na niego mandat karny. Po sprawdzeniu danych osobowych w policyjnych systemach okazało się, że 25-letni mieszkaniec Iławy przekroczył dozwoloną ilość 24 punktów karnych. 

Teraz młody kierowca popisze się swoimi umiejętnościami przed egzaminatorami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. By odzyskać prawo jazdy, będzie musiał ponownie zdać egzamin.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~tancerz z ilawy 1 ponad rok temu

    uuu cóż za tancerz !!!!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6205 sekundy