REKLAMACatering
REKLAMApluszak

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 grudnia 2014, 12:47

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Podczas świątecznego długiego weekendu jednostki policji na Warmii i Mazurach przeżywały prawdziwe oblężenie. Około 1000 kierowców przyszło do komend, aby sprawdzić swoją trzeźwość, najwięcej w drugi dzień Świąt oraz minioną sobotę.

- Zawsze gdy mamy jakiekolwiek wątpliwości co do swojego stanu trzeźwości, możemy podejść na komendę Policji, by sprawdzić, czy możemy już prowadzić, to trwa tylko chwilę - mówi mł. asp. Marta Kacprzyńska z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie

Podczas minionego długiego weekendu świątecznego wiele osób zdecydowało się na to, by skorzystać z tej rady. Jednostki Policji na Warmii i Mazurach przeżywały prawdziwe oblężenie.

- Wymieniamy tylko baterie, już od samego rana bardzo dużo ludzi przychodzi, żeby sprawdzić stan trzeźwości - mówił oficer dyżurny jednej z komend powiatowych drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia.

Podobnie było w całym regionie. W sumie swoją trzeźwość dobrowolnie skontrolowało około 1000 osób, najwięcej w drugi dzień Świąt i w minioną sobotę. Warto pamiętać, że policjanci dysponują sprzętem, dzięki któremu takie sprawdzenie trwa kilka sekund, a jego wynik jest miarodajny, natomiast wiele dostępnych na rynku mierników stanu trzeźwości może przekłamywać wynik. 

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3427 sekundy