REKLAMAgolebi dwor2
REKLAMAKisielice1

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 grudnia 2014, 09:53

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Dramatycznie zakończyła się libacja alkoholowa w jednym z mieszkań na terenie Iławy, gdzie doszło do awantury pomiędzy kobietą a mężczyzną. Krewka 58-latka chwyciła za nóż i zaatakowała swojego kompana. 

Oficer dyżurny iławskiej policji otrzymał informację o awanturze domowej. Skierowany na miejsce patrol ustalił, że w jednym z mieszkań na terenie Iławy podczas spożywania alkoholu doszło do awantury między mężczyzną a kobietą. W pewnym momencie 58 – latka chwyciła kuchenny nóż i zadała kilka ciosów swojemu znajomemu, z którym się kłóciła. Wezwana załoga karetki pogotowia ratunkowego przewiozła poszkodowanego do szpitala. Mężczyzna po opatrzeniu ran został zwolniony do domu.

Policjanci zatrzymali Bożenę J. i przewieźli ją do komendy, gdzie została osadzana w areszcie. Jak się okazało, miała ona 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu kobiecie zostały przedstawione zarzuty usiłowania uszkodzenia ciała. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja: KPP w Iławie

Red. Info Iława

REKLAMApellet2
REKLAMAżuchowski

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4036 sekundy