REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 grudnia 2014, 09:44

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława)

Do groźnego wypadku drogowego doszło w sobotni wieczór na drodze krajowej nr 16 w pobliżu miejscowości Gałdowo. W jadącego prawidłowo opla, który skręcał w lewo, wjechała honda, popychając pierwszy samochód na barierki. Samochodami, które wzięły udział w wypadku, podróżowały łącznie 3 osoby. U jednej z nich ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy na miejscu zdarzenia, podejrzewali złamanie kręgosłupa szyjnego.  

Wypadek miał miejsce w sobotę, 20 grudnia na odcinku drogi krajowej nr 16 prowadzącej z Kisielic do Iławy. Oba samochody, które brały udział w zdarzeniu podróżowały w kierunku Stradomna. Na skrzyżowaniu z drogą lokalną prowadzącą do Gałdowa, kierujący oplem mężczyzna skręcał w lewo. W tył jego samochodu uderzyła jadąca z dużą prędkością honda.

- Kierująca samochodem osobowym marki honda 27-letnia mieszkanka gminy Iława, Katarzyna Ł. nie dostosowała prędkości do panujących warunków, w wyniku czego uderzyła w tył opla, który będąc na skrzyżowaniu, wykonał manewr skrętu w lewo - mówi Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy, policjanci oraz ratownicy medyczni. Ci ostatni zadecydowali o przewiezieniu do szpitala osób, które ucierpiały w wyniku wypadku. Najpoważniejsze obrażenia stwierdzono u pasażerki opla, u której podejrzewano załamania kręgosłupa szyjnego. Kobieta jest mieszkanką pobliskiej miejscowości.

Fot. Info Iława

Do wypadku doszło na tym skrzyżowaniu na DK nr 16. Jadący z dużą prędkością samochód wjechał w tył prawidłowo jadącego auta skręcającego w prawo, z dużą siłą popychając je na barierki.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4279 sekundy