ZDZ
REKLAMAprofi

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 grudnia 2014, 12:50

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Nowym Mieście Lubawskim.)

Dziś rano w Montowie pod kołami samochodu ciężarowego zginęła 75-letnia kobieta potrącona w pobliżu przejścia dla pieszych. Policja i prokuratura są w trakcie ustalania przebiegu i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś (w poniedziałek, 8 grudnia) około godziny 6:20 w miejscowości Montowo na terenie gminy Grodziczno w powiecie nowomiejskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym mieszkaniec powiatu sierpeckiego w rejonie przejścia dla pieszych, skrzyżowania i zatoki autobusowej potrącił pieszą. Mieszkanka gminy Grodziczno zginęła na miejscu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, którzy wykonywali oględziny i zabezpieczali ślady zdarzenia. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni wszystkie przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

REKLAMANAJLAK
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3512 sekundy