REKLAMAPluszak
REKLAMAPatrz

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 grudnia 2014, 10:23

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest jedynie ilustracją tekstu.)

Bogdan E., 30-letni mieszkaniec Iławy, wszczął awanturę domową, podczas której wyzywał, szarpał, dusił oraz zaatakował tłuczkiem swojego ojca. Mężczyzna był pijany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj oficer dyżurny został powiadomiony o awanturze domowej, do której doszło w jednej z rodzin w Iławie. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Gdy weszli do mieszkania, okazało się, że sprawca, znajdując się pod znacznym działaniem alkoholu, wszczął awanturę ze swoim ojcem, podczas której szarpał go za ubranie i wyzywał. 30 – latek, chcąc dostać się do pokoju ojca, wyważył drzwi, a następnie zaatakował ojca tłuczkiem do mięsa. Policjanci postanowili zatrzymać mężczyznę w policyjnym areszcie. 30 - latek miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili, że takie zachowania mieszkańca Iławy trwają od dłuższego czasu. Policjanci wdrożyli w rodzinie procedurę niebieskiej karty.

Bogdanowi E. grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMAgeodeta
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3784 sekundy