ZDZ
REKLAMAZielona aleja

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 grudnia 2014, 11:36

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest jedynie ilustracją tekstu.)

Iławscy kryminalni wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Iławie zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko mieszkańcowi gminy Susz. 20 – latek pobił innego mężczyznę, powodując u niego obrażenia twarzy. 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Iławie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie prowadzili dochodzenie przeciwko mieszkańcowi gminy Susz. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna w trakcie zabawy odbywającej się w jednym z lokali w gminie Iława pokłócił się ze znajomym. Kiedy skończyły się argumenty, sprawca postanowił użyć siły i poprzez zadawanie uderzeń rękoma i nogami po całym ciele pobił znajomego. Pokrzywdzony doznał obrażeń w postaci złamania kości twarzy oraz ogólnych potłuczeń. Funkcjonariusze rozpytali zgłaszającego, przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił wytypować i zatrzymać sprawcę. Okazał się nim Paweł W. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Teraz w najbliższym czasie ze swojego zachowania 20–latek będzie tłumaczył się przed sądem.

Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

TEMATY na sygnale
REKLAMAgeodeta
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3132 sekundy