ZDZ
REKLAMAPatrz

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 grudnia 2014, 15:29

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Iławie.)

Kolejna awantura, wyzwiska, grożenie.... to była codzienność dwóch mieszkanek gminy Iława. Kobieta nie wytrzymała i złożyła zawiadomienie. 54-letni mieszkaniec gminy Iława został zatrzymany - pomimo tego, że rodzina była objęta procedurą niebieskiej karty nadal znęcał się nad swoją byłą żoną i córką. 

Wczoraj do oficera dyżurnego policji przyszła kobieta. Oświadczyła, że jej były mąż znęca się psychicznie i fizycznie nad nią i ich córką.

- Funkcjonariusze zaraz zajęli się kobietą - mówi Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - Przyjęli zawiadomienie, przesłuchali córkę. W trakcie czynności ustalili, że w rodzinie jest prowadzona niebieska karta. Okazało się, że pomimo wizyt dzielnicowego oraz pracy gminnego ośrodka pomocy społecznej 54 – latek nadal znęcał się nad kobietami. Mężczyzna wyzywał je, popychał, szarpał a także groził. W związku z powyższym policjanci postanowili zatrzymać mężczyznę i odizolować go od pokrzywdzonych. Mieszkaniec gminy Iława usłyszał dziś zarzuty.

Ze względu na zachowanie 54 – latka policjanci wystąpią do Prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec Jerzego K.

Kodeks karny za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Za: KPP w Iławie

Red. Info Iława

TEMATY na sygnale
REKLAMAgeodeta
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3377 sekundy