REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 listopada 2014, 21:10

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. archiwum)

O tym jak nieszczęśliwie może zakończyć się nieznajomość rozkładu mieszkania, przekonał się 35-letni mieszkaniec gminy Iława. Mężczyzna odwiedzający swoją siostrę w jej mieszkaniu, chcąc skorzystać z łazienki, pomylił ją... z balkonem. Pomyłka ta zakończyła się fatalnie, bo wypadnięciem 35-latka z trzeciego piętra i poważnymi urazami. Na wypadek niewątpliwie miał też wpływ wypity wcześniej przez poszkodowanego alkohol.

O godzinie 2.00 w nocy oficer dyżurny komendy Policji w Iławie odebrał zgłoszenie o wypadku, jaki miał miejsce na jednym z miejscowych osiedli mieszkaniowych.

- Gdy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że poszkodowanym w tym dość nietypowym zdarzeniu został 35-latek - poinformowała Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - Podczas wizyty w mieszkaniu swojej siostry mężczyzna najprawdopodobniej pomylił się i zamiast do łazienki wyszedł na balkon. Tam, stracił równowagę i z wysokości 3 piętra wypadł przez balustradę, spadając na trawnik. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 35-latek kilka godzin wcześniej pił alkohol. Najprawdopodobniej to właśnie wypity trunek był przyczyną utraty równowagi.

REKLAMAgeodeta
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.332 sekundy