REKLAMAPluszak
REKLAMAinkubator

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 listopada 2014, 11:36

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KP PSP w Iławie)

Dziś (we wtorek, 25 listopada) przed godziną 12:00 doszło do wypadku na trasie Iława-Ostróda przed miejscowością Rudzienice.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano Straż Pożarną, Policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Toyotą Yaris, która koziołkowała i wylądowała w przydrożnym rowie, kierowała mieszkanka gminy Iława.

- Kobieta jechała z Iławy w kierunku Ostródy. Z niestalonych jak dotąd przyczyn zjechała z jezdni do przydrożnego rowu - poinformowała KPP w Iławie. - Kobieta odniosła obrażenia, została jej udzielona pierwsza pomoc, obecnie przebywa w Szpitalu Powiatowym w Iławie.

Na miejscu czynności prowadzili również stażacy z KP PSP w Iławie. 

- Na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy zjechał z drogi i „koziołkował" w przydrożnym rowie - poinformował mł. kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy jednostki. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora.

Na miejscu zdarzenia przez jakiś czas ruch odbywał się wahadłowo. Jak potwierdziła iławska komenda Policji, droga jest przejezdna. 

Fot. KP PSP w Iławie

REKLAMANAJLAK
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5183 sekundy