ZDZ
REKLAMACastrorama

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 listopada 2014, 00:00

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest jedynie ilustracją tekstu. )

14 - latek traci przytomność. Na miejsce przybywa karetka pogotowia, która zabiera go do szpitala. Na miejscu okazuje się, że chłopak prawdopodobnie zażył „dopalacze". Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. O sytuacji zostanie także powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o nieletnim, który stracił przytomność. Funkcjonariusze pojechali do szpitala. Lekarz dyżurny stwierdził, że 14-latek wymaga hospitalizacji, ponieważ po zażyciu niewiadomych środków stracił przytomność. Badania toksykologiczne nie wykryły zawartości alkoholu. Policjanci ustalili, że 14–letni mieszkaniec powiatu nowomiejskiego zażył środki , które otrzymał od kolegi. Chłopak po zapaleniu papierosa stracił przytomność. 14–latek następnie został przewieziony karetką pogotowia do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Funkcjonariusze ustalili, że młody chłopak zażył prawdopodobnie „dopalacze".

O całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci apelują do wszystkich, którzy eksperymentują z rożnego typu substancjami chemicznymi celem wprowadzania się w stan odurzenia, w tym dopalaczami, aby byli świadomi skutków zdrowotnych i różnych reakcji organizmu na takie substancje. Przypadek 14-latka, któremu pomocy musiało udzielić pogotowie potwierdza niebezpieczeństwo, jakie niesie za sobą zażywanie dopalaczy. 

TEMATY na sygnale
REKLAMAgeodeta
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3308 sekundy