REKLAMApluszak
REKLAMAinkubator

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 listopada 2014, 18:03

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Dariusz T., Tomasz S. i Rafał T. wzięli ze sklepu około 50 opakowań kawy. Kryminalni z Ostródy zatrzymali całą trójkę. Kawa nie trafiła z powrotem na sklepowe półki, ponieważ podejrzani zdążyli już ją sprzedać. Sprawcy za otrzymane pieniądze kupowali najczęściej alkohol. Teraz za popełnione przestępstwo mężczyznom w wieku 24 - 32 lat może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ostródzcy kryminalni zatrzymali 3 miłośników kawy. Co ciekawe, podejrzani wcale nie lubili pić kawy, a jedynie kraść ją z wybranego, miejscowego marketu. Z ustaleń śledczych wynika, że sprawcy w wieku o 24 do 32 lat działali od kilku tygodni, sukcesywnie wynosząc opakowania kawy. W sumie podejrzani wynieśli blisko 50 paczek kawy rozpuszczalnej wartej ponad tysiąc złotych.

Sposób działania Dariusza T., Tomasza S. i Rafała T. był zawsze taki sam. Po wejściu do sklepu, zabierali z półki towar i wychodzili ze sklepu, nie płacąc za asortyment. Skradzione przedmioty następnie sprzedawali. Z zarobionych w ten sposób pieniędzy kupowali najczęściej alkohol.

Kryminalni przestawili już podejrzanym zarzuty kradzieży, do których ci się przyznali.

Teraz za popełnione przestępstwo mężczyznom może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMANAJLAK
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3302 sekundy