REKLAMAZDZ
REKLAMASadek

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 listopada 2014, 10:05

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Młodzi filmowcy, uczniowie Szkoły Podstawowej w Skarlinie, przygotowali filmik o zdrowym odżywaniu zatytułowany "Poszukiwacze nieznanych smaków", który bierze udział w konkursie Tesco dla Szkół "Kulinarni Odkrywcy". Propozycja dzieci ze Skarlina dobrze sobie radzi w konkursowym rankingu. Ty też możesz im pomóc wygrać nagrody dla szkoły!

- „Kulinarni odkrywcy" to 12. edycja konkursu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Jak co roku czekamy na ciekawe filmiki, które uczą poprzez zabawę. W tym roku naszym tematem jest odkrywanie pasji gotowania i pokazanie, że przyrządzanie posiłków może być kreatywną i ciekawą zabawą. Udział w konkursie to szansa nie tylko na rozwinięcie swoich talentów: filmowych, aktorskich, muzycznych, a nawet literackich - ale także na zdobycie cennych nagród dla siebie i swojej szkoły, ufundowanych przez Tesco Polska - tłumaczą ideę konkursu organizatorzy. 

Owocowe i warzywne chipsy, placki z cukinii i ziemniaków, a do picia bananowy koktajl - właśnie taki zdrowy posiłek skomponowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Skarlinie (gmina Nowe Miasto Lubawskie). Uczniowie nie tylko przygotowali zdrowy i kreatywny posiłek, dobrze się przy tym bawiąc, ale również nakręcili film ilustrujący ich pracę, który bierze udział w organizowanym przez Tesco konkursie "Kulinarni odkrywcy" i jest wysoko w rankingu (aktualnie jest na szóstym miejscu w województwie, co daje dzieciom prawo udziału w drugim etapie konkursu, gdzie prace oceniać będzie jury). Jednak głosowanie wciąż trwa - jeszcze do 15 grudnia można oddać swój internetowy głos poparcia dla szkoły w Skarlinie. 

Co mogą wygrać dzieci? Na przykład mobilną salę filmową, która z pewnością pomoże nadal rozwijać talent filmowy albo odtwarzacze MP4.

Głosuj tutaj: www.tescodlaszkol.pl

(Ranking dla województwa warmińsko-mazurskiego, "Poszukiwacze nieznanych smaków", Nowe Miasto Lubawskie, Szkoła Podstawowa w Skarlinie).

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3666 sekundy