REKLAMAZDZ
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 listopada 2014, 14:20

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. ro.com.pl)

Jak ustaliło Radio Olsztyn, są coraz mniejsze szanse na to, że jeszcze dziś poznamy wyniki wyborów do sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego.

Wojewódzka Komisja Wyborcza cały czas czeka na protokoły z 3 powiatów. Do poprawki wróciły protokoły z powiatów: bartoszyckiego, ostródzkiego i lidzbarskiego. Mają być dostarczone dziś do godziny 21:00, natomiast wyniki głosowania do sejmiku mogą być znane dopiero jutro.

Przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej Tomasz Madej poinformował, że w większości powiatów, z których protokoły już przyjęto, jest bardzo wiele nieważnych głosów. Ich poziom określił na 20 procent.

Szef komisji przyznał też, że w większości powiatów warmińsko-mazurskiego wygrało PSL. Tylko w Olsztynie zwyciężyła PO, przed PiS i PSL. Madej zastrzegł jednak, że dopóki komisja nie dysponuje pełnymi danymi, dotąd nie można mówić nawet o potencjalnym podziale mandatów w sejmiku województwa.

Źródło: ro.com.pl

REKLAMAskup złomu
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4617 sekundy