REKLAMACatering
REKLAMAPatrz

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2014, 10:38

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Źródło: organizatorzy turnieju)

Iławscy Patrioci zapraszają do wzięcia udziału w charytatywnym turnieju halowej piłki nożnej, który zaplanowany jest na najbliższą sobotę. Cały dochód z organizacji imprezy zostanie przeznaczony na zaspokojenie bieżących potrzeb wielodzietnej rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji finansowej. Pani Daniela Rutecka z Szeplerzyzny samotnie wychowuje sześcioro synów, w tym niepełnosprawnego.

Iławscy Patrioci już od jakiegoś czasu angażują się w pomóc ubogiej rodzinie. Tym razem postanowili zorganizować charytatywny turniej halowej piłki nożnej.

- Z zebranych pieniędzy kupimy pani Danieli opał na zimę. Dodatkowo jednak podczas turnieju będziemy zbierać ubrania dla chłopców w wieku 6 -15 lat, koce, kołdry itp., sprzęt gospodarstwa domowego, żywność długoterminową, zabawki dla chłopaków, pomoce naukowe, farby, szpachle i materiały które pozwolą wyremontować 3 pokój - piszą organizatorzy turnieju w zaproszeniu. 

Turniej odbędzie w najbliższą sobotę, 22 listopada na iławskiej hali sportowo-widowiskowej. Wpisowe do turnieju wynosi 70 złotych od drużyny. Zapisy przyjmowane są poprzez maila (ilawscy.patrioci@gmail.com) lub telefonicznie pod numerem 690 455 613.

Dla zwycięzców przewidziano puchary. Turniej będzie sędziował Remigiusz Sobociński.  

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3369 sekundy