REKLAMAOrange
REKLAMAPellet

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2014, 00:00

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Iławie)

Wyrządzone zło do nas powraca - przekonała się o tym 37-letnia Ewa F., która nie chciała stawić się do więzienia, gdzie miała odbyć karę pozbawienia wolności za znęcanie się nad najbliższymi. Kobietę zatrzymali iławscy policjanci, których wezwała sama poszukiwana, bo... znęcał się nad nią jej partner.

Do oficera dyżurnego iławskiej policji zadzwoniła kobieta, która powiedziała policjantowi, że jej konkubent jest pijany, wyzywa ją i szarpie.

- Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres - informuje Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - Ustalili, że Paweł W., znajdując się pod znacznym działaniem alkoholu, po raz kolejny wszczął awanturę z partnerką, wyzywał ją i szarpał. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi. Mężczyzna podczas zatrzymania miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. W związku z zastaną sytuacją policjanci postanowili wdrożyć procedurę niebieskiej karty. W trakcie wykonywania czynności związanych z podejrzeniem popełnienia przestępstwa znęcania okazało się, że także pokrzywdzona musi zostać zatrzymana.

Kobieta była poszukiwana na podstawie nakazu ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym. Miała odbyć karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad babcią, byłym mężem oraz dziećmi, ale nie stawiła się do więzienia. 37 – latkę odkonwojowali tam policjanci. Odpowiedzialności za znęcanie się nad osobą najbliższą nie uniknie również jej partner. 

Informacja: KPP w Iławie

Red. Info Iława

TEMATY na sygnale
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3349 sekundy