REKLAMAOrange
REKLAMAPellet

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2014, 10:14

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Policjanci z Iławy zabezpieczali miejsce znalezienia niewybuchu pochodzącego najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Pocisk znaleziono w okolicy torów w Ząbrowie podczas prac ziemnych. Zabrali go już saperzy z Lidzbarka Warmińskiego. Niebezpieczne znalezisko zostanie zneutralizowane na poligonie. Funkcjonariusze apelują, by w przypadku natknięcia się na takie niebezpieczne przedmioty, zadzwonić na numer alarmowy.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany przez pracownika wykonującego prace melioracyjne w okolicy torowiska na trasie Ząbrowo-Susz o znalezieniu przedmiotu przypominającego swym wyglądem niewybuch. Na miejsce został wysłany policyjny pirotechnik, który stwierdził, że był to granat przeciwpancerny. Pochodzi on najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Niewybuch został zabrany przez lidzbarskich saperów. Niebezpieczne znalezisko zostanie zneutralizowane na poligonie.

KPP w Iławie przypomina: 

W przypadku znalezienia niewybuchu należy natychmiast powiadomić o tym fakcie policję. Zachowajmy szczególna ostrożność. W żadnym wypadku nie dotykajmy, nie przenośmy takiego przedmiotu. W miarę możliwości oznaczmy miejsce, w którym znajduje się niewybuch, nie dopuśćmy, by inne osoby naraziły się na niebezpieczeństwo.

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4448 sekundy