REKLAMARafał Ryszczuk
REKLAMAOlszta

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 listopada 2014, 14:23

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Do nieprzyjemnego incydentu doszło w jednym z iławskich hoteli. Funkcjonariusze policji interweniowali tam wobec 40-letniego mężczyzny, który szarpał i wyzywał swoją żonę, a także zdemolował hotelowy pokój. 

Awanturnik, 40-letni mieszkaniec województwa śląskiego, który wraz z żoną zatrzymał się w jednym z iławskich hoteli, wszczął kłótnię ze swoją żoną, będąc w stanie nietrzeźwości. Na miejscu intwerweniujący funkcjonariusze policji ustalili, że mężczyzna wyzywał i szarpał kobietę. Zniszczył także wyposażenie pokoju hotelowego, znajdowało się tam porozbijane szkło.

- Policjanci postanowili zatrzymać mężczyznę. Od Piotra Z. była wyczuwalna silna woń alkoholu. Policjanci w związku z zachowaniem 40 – latka postanowili wdrożyć procedurę niebieskiej karty - poinformowała Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie.

Sprawcy hotelowej awantury za popełnione przestępstwo, czyli "fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności" grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Najprawdopodobniej nie uniknie również finansowej odpowiedzialności za zdemolowanie pokoju.

Informacja: KPP w Iławie

Red. Info Iława

REKLAMApellet2
REKLAMAżuchowski

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMARykaczewski
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6126 sekundy