REKLAMAOrange
REKLAMAZielona aleja 2

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 listopada 2014, 13:55

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance Iławy, która podejrzana jest o przywłaszczenie telefonu komórkowego. Kobieta wzięła telefon pozostawiony przez pokrzywdzoną w sklepie. Udało się ją zatrzymać dzięki monitoringowi.

Oficer dyżurny iławskiej policji został powiadomiony o kradzieży telefonu komórkowego w jednym ze sklepów na terenie Susza.    

- Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie ustalili, że pokrzywdzona podczas zakupów pozostawiła w sklepie telefon, jednak kiedy po niego wróciła, telefonu już nie było - informuje Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - W trakcie dalszych czynności okazało się, że sklep posiada monitoring. Po obejrzeniu zapisu z kamer wspólnie z właścicielem sklepu udało się ustalić sprawcę przywłaszczenia telefonu. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres. Okazało się, że telefon ze sklepu zabrała 47 – letnia mieszkanka Iławy.

Funkcjonariusze odzyskali telefon, który zwrócili pokrzywdzonej. Kodeks karny za przywłaszczenie sobie cudzej rzeczy przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Informacja: KPP w Iławie

Red. Info Iława

TEMATY na sygnale
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6798 sekundy