wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 listopada 2014, 09:30

(Fot. Info Iława)

Wysokim zwycięstwem Jeziorowców (aż 7:0) zakończyło się wczorajsze spotkanie ITR-u Jeziorak Iława z LZS Jamielnik.

Już w piątej minucie Łukasz Malanowski rozpoczął festiwal strzelecki dla Jezioraka. Cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando podopiecznych trenera Andrzeja Tołstika, którzy dominowali na całym boisku i raz po raz stwarzali sobie dogodne sytuacje podbramkowe. W 24 minucie rzut wolny wykonał Piotr Rybkiewicz i pewnym strzałem z 20 metrów podwyższył wynik meczu na 2:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Drugie 45 minut zaczęło się ponownie od mocnego uderzenia Jezioraka. W 49 minucie na listę strzelców znów wpisał się Malanowski, a kolejne bramki Łukasza kibice oglądali w 59, 71, 86 minucie. W międzyczasie bramkę zdobył Kacper Benc. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem iławian 7:0.

Po 12 kolejkach ITR Jeziorak z dorobkiem 27 punktów zajmuje 3 lokatę i traci 3 punkty do lidera tabeli Płomień Turznica i jeden punkt do zespołu z Ulnowa.