REKLAMAd&b
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 listopada 2014, 12:01

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława)

"Lodowaci" (Iława), "Zmarźlaki" (Ostróda) i "Pozytywni" (Dobre Miasto) to nazwy klubów morsów, które we wtorek, 11 listopada, w nietypowy sposób uczciły przypadające na dziś Święto Niepodległości. Zimną kąpiel w Jezioraku na plaży przy Kormoranie wzięło około 80 osób gorąco dopingowanych przez obserwatorów tego widowiskowego wydarzenia, którzy tłumnie zgromadzili się przy brzegu i na pomoście.

Morsy z Iławy, Ostródy i Nowego Miasta zainagurowały w dniu dzisiejszym nowy sezon zimnych kąpieli, jednocześnie w ten nietypowy i pozytywny sposób demonstrując pamięć o przypadającym na 11 listopada Święcie Niepodległości. 

- W zdrowym ciele zdrowy duch - mówili roześmiani uczestnicy kąpieli i tłumaczyli wynikające z zamiłowania na zimnej wody korzyści. - Zwiększenie odporności organizmu na choroby zimowe, poprawa wydolności układu sercowo-naczyniowego, lepsze ukrwienie skóry - to najważniejsze plusy wynikające z zażywania zimowych kąpieli. Zachęcamy do dołączenia do nas - Morsem może zostać prawie każdy!

Wydawołoby się, że Morsom sprzyjała dziś pogoda, bo temperatura powietrza wyniosła około 10 stopni, ale - jak wytłumaczyli nam miłośnicy zimnych kąpieli - z niecierpliwością czekają na ochłodzenie i naprawdę lodowatą kąpiel, bo to z niej wynikają największe korzyści dla organizmu i największa przyjemność.

Życzymy więc mrozów i udanego sezonu kąpielowego!

Fot. Info Iława

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4217 sekundy