REKLAMAprawnik24
REKLAMASadek

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 listopada 2014, 13:08

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W najbliższą sobotę (15 listopada) odbędą się warsztaty psychologiczne skierowane do rodziców i opiekunów dzieci. Dzięki interaktywnej formule uczestnicy będą mieli okazję opanować zasady skutecznej komunikacji ze swoimi pociechami i dzięki temu zachęcić je do zmian na lepsze. Udział jest bezpłatny, a w czasie zajęć dziećmi uczestników zajmie się wykwalifikowana opiekunka. 

Organizacja warsztatów jest inicjatywą iławskiego Ośrodka Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie. Jeżeli spotka się ona z wystarczającym zainteresowaniem, będzie to nie jednokrotne wydarzenie, a 40-godzinny cykl spotkań i warsztatów z psychologiem. Udział jest nieodpłatny, organizatorzy pomyśleli również o rodzicach, którzy nie mają z kim zostawić dziecka na czas uczestnictwa w zajęciach - pociechami zajmie się w tym czasie opiekunka. Zajęcia będą odbywały się w siedzibie ośrodka przy ulicy Chełmińskiej 1.

- Warsztaty są skierowane do mam, ojców, a także babć i dziadków, którzy chcią lepiej rozumieć i reagować na dzieci - mówi Danuta Górny, psycholog, która poprowadzi zajęcia. - Zapraszamy zarówno takie osoby, które mają problemy wychowawcze, jak i opiekunów, którzy po prostu chcą być jeszcze lepszymi rodzicami. Z doświadczenia wiem, że częściej zgłaszają się ci drudzy, ale formuła jest otwarta.

Udział w zajęciach, które będą miały formę interaktywnych ćwiczeń, pomoże rozwinąć kompetencje rodzicielskie i opanować zasady skutecznej komunikacji z dzieckiem, w tym również reagowanie na jego komunikaty. 

Warsztaty odbędą się w najbliższą sobotę w godzinach 9-12. Zgłoszenia osób zainteresowanych uczestnictwem są przyjmowane drogą mailową (gabinetdg@gmail.com) lub telefoniczną (Danuta Górny: 502166567).

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4253 sekundy