REKLAMACatering
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 listopada 2014, 13:09

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława)

W poniedziałek (10 listopada), w związku z przypadającym na kolejny dzień Świętem Niepodległości, do Galerii Jeziorak zostali zaproszeni młodzi rekonstruktorzy historii z grupy "5 Brygada" Oddział Terenowy Polskiego Klubu Kawaleryjskiego w Suszu.

"5 Brygada" powstała w 2005 roku, działa przy Publicznym Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej w Suszu. Skupia młodzież zainteresowaną historią Wojska Polskiego z czasów II Wojny Światowej. 

- Stronimy od politykierstwa i natrętnych ideologii, a najwyższymi uznawanymi przez nas wartościami jest miłość do naszej Ojczyzny oraz podtrzymywanie pamięci o wysiłku polskich żołnierzy w czasie II wojny światowej - piszą sami o sobie członkowie "5 Brygady" na własnej stronie internetowej.

W poniedziałek, 10 listopada, z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości młodzi rekonstruktorzy historii odwiedzili Galerię Jeziorak, gdzie zorganizowana została lekcja żywej historii. 

Fot. Info Iława

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4663 sekundy