REKLAMAZDZ
REKLAMASadek

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 listopada 2014, 07:37

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Po przepięknej i bardzo pogodnej niedzieli, która zaskoczyła nas wręcz wiosenną temperaturą, nowy tydzień rozpoczął się pochmurnie. Niestety, dziś raczej nie powinniśmy spodziewać się poprawy, ale już we wtorek i środę wróci słońce. Warto się nim cieszyć, bo na początek przyszłego tygodnia prognozowane jest spore ochłodzenie.

Z długoterminowych prognoz dla Iławy i okolic dowiadujemy się, że w przyszłym tygodniu może się pojawić śnieg lub śnieg z deszczem, a temperatury w ciągu dnia mogą spaść poniżej zera. No cóż, to w końcu listopad...

Tym bardziej warto skorzystać ze słońca, którego możemy spodziewać się we wtorek i środę, temperatury: odpowiednio 10 i 11 stopni, również będą przyjemne.

Również dziś (w poniedziałek, 10 listopada) termometry, mimo znacznego zachmurzenia, pokażą aż 11 stopni.

Nieco gorsza będzie końcówka tygodnia, w czwartek możemy spodziewać się 9 stopni i sporego zachmurzenia, a w piątek 8 stopni i przelotnych opadów deszczu.

Jeśli wierzyć prognozie długoterminowej, ponure sobota i niedziela będą zapowiedzią zapowiadanego na 17 listopada ochłodzenia. Jeśli nie chcemy dać się zaskoczyć zimowym warunkom na drodze, warto w tym tygodniu wymienić nasze opony na "zimówki".

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3433 sekundy