REKLAMAprawnik24
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 listopada 2014, 07:10

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława)

Dziś (w poniedziałek, 10 listopada), który jest dniem poprzedzającym Święto Niepodległości, a jednocześnie pierwszym dniem tygodnia, co sprzyja korzystaniu z długiego weekendu, z pewnością nie załatwimy sprawy w iławskim Inspektoracie ZUS, który jest zamknięty. Postanowiliśmy sprawdzić, co z innymi urzędami w Iławie oraz jak dzisiaj kursują autobusy.

Trzeba pochwalić iławski Zakład Komunikacji Miejskiej za to, że jako jedyna instytucja w naszym mieście opublikował na swojej stronie interentowej ogólnodostępną i czytelną informację dotyczącą organizacji pracy w poprzedzający święto narodowe poniedziałek. Dowiadujemy się, że nieczynne są dziś biuro i kasa, a autobusy kursują według sobotniego rozkładu.

W przypadku innych instytucji trzeba było sprawdzać w źródła.

Jak ustaliliśmy, z pewnością nie załatwimy dzisiaj sprawy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych - iławski inspektorat jest dzisiaj zamknięty. Jak poinformowała nas Agnieszka Cybulska, rzeczniczka elbląskiego oddziału ZUS-u, w dniu dzisiejszym będzie można skorzystać jedynie z urzędomatu, który jest dostępny w holu siedziby zakładu.

Urząd Pracy, Urząd Skarbowy, Urząd Miasta, Urząd Gminy oraz Starostwo Powiatowe są dziś otwarte w normalnych godzinach, Wydział Komunikacji w starostwie przedłuży nawet godziny urzędowania do godziny 16:00. Jak zapewniali nasi rozmówcy z każdego z urzędów, w normalnym trybie będą załatwiane wszystkie sprawy, mimo że duża część pracowników samorządowych wzięła dzisiaj wolne. 

Przypadające na jutro (wtorek, 11 listopada) Święto Niepodległości jest świętem narodowym, co oznacza, że wszystkie urzędy, a także większość sklepów, będzie zamknięta.  

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5332 sekundy