REKLAMAOrange
REKLAMAsuknie

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 listopada 2014, 13:45

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Iławie. Marek L. spędzi w więzieniu 12 miesięcy. )

Iławscy policjanci odkonwojowali do zakładu karnego  62-letniego mieszkańca powiatu iławskiego, który bez uprawnień udzielał świadczeń zdrowotnych polegających na rozpoznawaniu chorób i ich leczeniu. Mężczyzna udawał lekarza dla osiągnięcia korzyści majątkowej. Swoich "pacjentów" wprowadzał w błąd, twierdząc, że ma uprawnienia do leczenia. 

Iławscy policjanci otrzymali zarządzenie ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym Marka L., 62-letniego mieszkańca powiatu iławskiego.

- Marek L. sam nie chciał się stawić do zakładu karnego do odbycia kary roku pozbawienia wolności - informuje Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - Mężczyzna bez uprawnień udzielał świadczeń zdrowotnych polegających na rozpoznawaniu chorób i ich leczeniu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, jak również wprowadzał w błąd co do posiadania takiego uprawnienia.

Nie było to jedyne przewinienie 62-latka, który wielokrotnie jeździł pod wpływem alkoholu i nie stosował się do sądowego zakazu. 

Marek L. został już odkonwojowany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

REKLAMAskup złomu
REKLAMABetiko

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACh2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3325 sekundy