REKLAMACatering
REKLAMAPellet

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 listopada 2014, 12:28

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Nowym Mieście Lubawskim)

Policjanci z Nowego Miasta pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Jamielnik-Wonna. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych jedno z aut zjechało na pobocze i uderzyło w przydrożne drzewo. Pojazd stanął w płomieniach. Na szczęście, policjant na co dzień pracujący w Iławie, który był pierwszy na miejscu zdarzenia, uwolnił mężczyznę z płomieni.  

Wczoraj (w czwartek, 6 listopada) około godziny 17.00 oficer dyżurny nowomiejskiej komendy otrzymał informację o wypadku, do którego doszło na trasie Jamielnik - Wonna. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zastali tam załogę karetki pogotowia udzielającą pomocy poszkodowanemu oraz trzy zastępy straży pożarnej, które zajmowały się zabezpieczeniem i gaszeniem jednego z pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 82-letni mężczyzna kierujący seatem toledo zjechał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego uderzył w prawidłowo jadącego opla vectra. W wyniku tego zdarzenia kierowca opla zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Jego auto stanęło w płomieniach. Pierwszy na miejscu wypadku był policjant ruchu drogowego po służbie, który na co dzień pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie. To on uwolnił z płonącego pojazdu poszkodowanego i przeniósł go w bezpieczne miejsce, po czym wezwał pomoc.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierujący oplem z obrażeniami ciała trafił do szpitala, kierowca seata i pasażer, który z nim podróżował nie odnieśli obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Asp. Zbigniew Wojciechowski  w iławskiej komendzie policji pracuje od 15 lat. Natomiast policjantem już jest ponad 25 lat w tym od 20 lat pełni służbę jako policjant ruchu drogowego. Aspirant był wielokrotnie nagradzany za swoją służbę.

Źródło: KPP w Nowym Mieście Lubawskim

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3728 sekundy