REKLAMAYasumi
REKLAMAMartex

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 października 2014, 08:26 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Grzegorz Bukowski)

Na ulicach Wojska Polskiego, Andersa i Skłodowskiej w Iławie trwa przebudowa dróg związana z realizacją w tym miejscu dużej inwestycji: budowy węzła komunikacyjnego. Termin zakończenia tego przedsięwzięcia mija 31 października, a więc jeszcze w tym tygodniu, a uroczyste otwarcie inwestycji zaplanowano na 3 listopada. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądają prace na dzień dzisiejszy.

Głównym wykonawcą robót budowlanych jest firma Skanska. 

- Projekt "ZAPROJEKTOWANIE I BUDOWA WĘZŁA INTEGRACYJNEGO W IŁAWIE" została już przez nas zakończona - poinformowała serwis Info Iława Patrycja Wilińska, Specjalista ds. Komunikacji Zewnętrznej firmy Skanska. - Obecnie wykonujemy roboty dodatkowe. Zakres praz obejmował m.in. przygotowanie projektu wykonawczego oraz budowę układu komunikacyjnego w centrum Iławy, prace związane z budową dwóch rond, przebudową infrastruktury podziemnej (kanalizacji) oraz zagospodarowaniem terenu wokół pasa drogowego.

Wczoraj (w poniedziałek, 27 października) montowane były wiaty na przystankach autobusowych. Prace w okolicy są jeszcze widoczne, ale miejmy nadzieję już niedługo pojedziemy nową trasą łączącą dwa ważne drogi w Iławie.

Otwarcie inwestycji zaplanowano na 3 listopada o godzinie 14:00, uroczystości odbędą się w Powiatowym Szpitalu im. Władysława Biegańskiego w Iławie.

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Bukowski

Najświeższe zdjęcia drogowej inwestycji realizowanej w Iławie w okolicach Dworca Głównego.


REKLAMAskup złomu

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Mateusz 1 ponad rok temu

    Więc jak będą teraz kursowały autobusy?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.613 sekundy