wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 października 2014, 14:16

Pewne i efektowne zwycięstwo odnieśli podopieczni Marka Witkowskiego, zawodnicy GKS-u Wikielec. Pokonali oni spadkowicza z trzeciej ligi, Mrągowię Mrągowo aż 4:0.

Już w 8 minucie spotkania, po strzale jednego z zawodników GKS-u, Przemysław Kulig wybił piłkę ręką z linii bramkowej. Konsekwencją była czerwona kartka oraz rzut karny, który na bramkę dla Wikielca zamienił Remigiusz Sobociński.

W 16 minucie z rzutu wolnego groźnie uderzył Niedźwiecki, ale piłka minęła spojenie bramki gości. Grający w przewadze piłkarze GKS-u wyraźnie dominowali na boisku. Po bliźniaczo podobnych akcjach w 41 i 43 minucie goście zdobyli dwie bramki. Dośrodkowanie z prawej strony najpierw na bramkę zamienił Paweł Kołcz, a w 3 minuty później - Remigiusz Sobociński.

Czwarta bramka dla gości padła w 58 minucie, kiedy to Sobociński urwał się obrońcom i pewnie uderzył w długi róg mrągowskiej bramki.

Był to kolejny dobry mecz zespołu GKS Wikielec, który umocnił się na pozycji lidera IV ligi.

GKS Wikielec – Kula, Jajkowski, Kolcz, Kacperek, Kołakowski, Tomczyk, Szkamelski, Suchocki, Kolibowski, Ludwiczak, Sobociński. Zagrali także; Klein, Osasiuk, Kruszyński, Janiszewski.