REKLAMAZielona aleja 2
REKLAMAOlszta

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 października 2014, 08:36

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Grupę mężczyzn policjanci zatrzymali na polu paintballowym w Stradomnie.)

W ostatnią sobotę do oficera dyżurnego iławskiej komendy dotarło zgłoszenie, które postawiło na nogi wszystkie patrole w Iławie. Przerażeni świadkowie poinformowali policjanta, że na własne oczy widzieli, jak uzbrojeni mężczyźni w kominiarkach poruszający się srebrnym volksvagenem uprowadzili mężczyznę. W trakcie interwencji okazało się, że zamaskowani bandyci to w rzeczywistości koledzy pewnego pana młodego, którym zależało na zorganizowaniu niezapomnianego i emocjonującego wieczoru kawalerskiego. "Niewinna" zabawa będzie miała swój finał w sądzie. 

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę, 18 października, po godzinie 14:00 w Iławie przy jednym z lokalnych marketów.

- Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o tym, że osoby ubrane w kominiarki na głowach poruszają się samochodem volksvagen na niemieckich numerach rejestracyjnych i mogą posiadać broń palną. Oficer dyżurny iławskiej policji postawił w stan gotowości wszystkie patrole - informuje Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Skontaktował się także z oficerem dyżurnym KPP w Grudziądzu w celu wystawienia posterunku, ponieważ osobowy volksvagen miał jechać właśnie w tamtą stronę. Policjanci patrolując wskazaną trasę otrzymali kolejne zgłoszenie, że przy jednym z iławskich marketów doszło najprawdopodobniej do porwania mężczyzny. Mieli tego dokonać także ludzie w kominiarkach ze srebrnego volksvagena.

Podczas wykonywania czynności dotyczących uprowadzenia oficer dyżurny iławskiej policji zaproponował jednemu z patroli sprawdzenie pola do gry w paintball i ustalenie, czy właśnie tam nie zorganizowano jakiejś zabawy powiązanej z porwaniem mężczyzny. Na miejscu szybko sprawa się wyjaśniła. Okazało się, że grupa mężczyzn zorganizowała koledze wieczór kawalerski. Mężczyźni byli ubrani w szaro-zielone moro, kominiarki oraz mieli przy sobie zabawkowe pistolety. Mężczyźni przyznali, że ich kolega ma imprezę kawalerską i że porwanie zostało upozorowane jako atrakcja. Funkcjonariusze ostudzili biesiadników sporządzając przeciwko nim wniosek o ukaranie. „Niewinna” zabawa znajdzie swój finał w sądzie.

Informacja: KPP w Iławie

Red. Info Iława

Właśnie tak wyglądali mężczyźni, którzy w sobotę postawili na nogi całą iławską policję.

Fot. Info Iława

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4148 sekundy