REKLAMASpeed
REKLAMAprofi

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 października 2014, 10:30

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Na lubawski komisariat policji przyszli rodzice ze swoim 11-letnim synem i poinformowali funkcjonariuszy, że podczas zajęć w szkolnej bibliotece chłopiec został bez żadnego powodu zaatakowany przez kolegę, który nożyczkami przeciął mu wargę. Poszkodowanemu chłopcu w szpitalu w Iławie trzeba było założyć kilka szwów. 

- Rodzice, którzy przyszli na komisariat policji w Lubawie w środę, 15 października, oświadczyli, że do ich dziecka podczas zajęć w bibliotece podszedł jeden z kolegów z klasy. Kiedy 11 – latek pił mleko, jego kolega bez żadnego powodu wziął nożyczki i przeciął mu dolną wargę - poinformowała Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Chłopiec zaczął krwawić i do szkoły zostali wezwani rodzice chłopca, którzy od razu pojechali z nim do szpitala w Iławie. Na miejscu lekarz stwierdził ranę ciętą wargi dolnej, którą było trzeba zszywać. Policjanci wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

Sprawca całego zajścia wkrótce stanie przed sądem rodzinnym i nieletnich, by wytłumaczyć się ze swojego zachowania.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3692 sekundy