REKLAMApluszak
REKLAMAprofi

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 października 2014, 10:09

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

W Suszu doszło do pogryzienia dziewczynki przez psa należącego do jej koleżanki. 11-latka z z obrażeniami ręki i nogi trafiła do szpitala w Olsztynie. Jej stan wymagał przeprowadzenia natychmiastowej operacji. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności w stosunku do psów, szczególnie jeśli mają z nimi kontakt małe dzieci. 

Oficer dyżurny iławskiej policji otrzymał informację o pogryzieniu dziecka przez psa, do którego doszło w Suszu.

- Funkcjonariusze od razu pojechali na miejsce, gdzie zastali już załogę karetki pogotowia udzielającą pomocy 11-letniej dziewczynce - informuje Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. - Policjanci ustalili, że dziewczynka wspólnie z kolegą, koleżanką i jej psem poszła na spacer. W pewnym momencie właścicielka czworonoga odpięła mu smycz, aby pies sobie pobiegał. Kiedy dzieci zaczęły się bawić, pies z niewiadomej przyczyny zaatakował 11-latkę, gryząc ją kilkukrotnie w lewe ramię oraz lewą nogę.

Po wstępnym opatrzeniu ran dziewczynkę przetransportowano do szpitala w Olsztynie, gdzie od razu przeszła operację ręki. Policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pies nigdy wcześniej nie był agresywny. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że zwierzę było szczepione i pozostaje pod obserwacją lekarza weterynarii.

Policjanci apelują o szczególną ostrożność zwłaszcza w przypadku kontaktu małych dzieci z czworonogami.

Informacja: KPP w Iławie

Red. Info Iława

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3785 sekundy