REKLAMAZDZ
REKLAMAPellet

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 października 2014, 08:44

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława)

W poniedziałek (6 października) późnym popołudniem w Iławie na ulicy Biskupskiej doszło do wypadku. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe, którymi podróżowały trzy osoby. Pasażerka Forda została przewieziona na Szpitalny Oddział Ratunkowy. 

Strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku o godzinie 17:16 w poniedziałek, 6 października. 

- Na ulicy Biskupskiej w Iławie zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi podróżowały trzy osoby, które w momencie dojazdu straży znajdowały się poza pojazdami i były zaopatrywane przez ZRM - poinformował mł. kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy KP PSP w Iławie. - Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, zakręceniu głównego zaworu zabiornika z gazem w Hyundaiu oraz pomocy Policji w kierowaniu ruchem i sorpcji płynów eksploatacyjnych z jezdni. Na prośbę Policji dokonano usunięcia pojazdów z jezdni.

Przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez jednego z kierowców.

- Kierujący Hyundaiem, 52-letni Arkadiusz K., mieszkaniec powiatu międzyrzeckiego, wykonując manewr zmiany kierunku jazdy w lewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prosto przez skrzyżowanie Fordowi, w następstwie czego doprowadził do bocznego zderzenia. Trwają procedury i czynności wyjaśniające - poinformowała sierż. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie.

Po zbadaniu pasażerka Forda została przetransportowana na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Iławie. 

Fot. Info Iława

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6581 sekundy