REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 października 2014, 13:14

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest jedynie ilustracją tekstu.)

38-letni Wojciech B. zwrócił na siebie uwagę policjantów z iławskiej drogówki patrolujących jedną z dróg wojewódzkich. Mężczyzna, kierując wielką ciężarówką z naczepą, wyprzedzał ciągnik rolniczy. Kierowca samochodu osobowego, który znajdował się na swoim pasie ruchu, musiał gwałtownie hamować, by uniknąć czołowego zderzenia.

- Policjanci z iławskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 38-letniemu mężczyźnie, który rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego. Wojciech B. kierujący samochodem ciężarowym, wyprzedzając ciągnik rolniczy, zmusił innego kierującego do gwałtownego hamowania i zjechania na pobocze - poinformowała sierż. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej komendy.

Iławscy policjanci ruchu drogowego pełniąc służbę na jednej z dróg wojewódzkich zauważyli samochód ciężarowy z naczepą, przewożący kostkę betonową. Kierujący w pewnym momencie zaczął wyprzedzać ciągnik rolniczy z przyczepą. Kiedy był na lewym pasie ruchu, zmusił do gwałtownego hamowania i zjechania na pobocze kierowcę samochodu osobowego.  

38-latek stracił prawo jazdy. Wkrótce stanie też przed sądem.

TEMATY na sygnale
REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMASzkoła2
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4231 sekundy