REKLAMAżabka
REKLAMAZielona aleja 2

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 września 2014, 19:22

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Do nieszczęśliwego wypadku doszło w minioną sobotę (27 września) pod Iławą. 44-letni mężczyzna, który spadł z wyskości pierwszego piętra, jest w stanie krytycznym.

Iławscy policjanci są w trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę (27 września) wieczorem w domu jednorodzinnym w jednej ze wsi pod Iławą.

- 44-letni mężczyzna wyszedł w sobotę około godz. 23 na balkon, aby zapalić papierosa. Na balkonie nie było barierek - mówi Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Kiedy chciał go zgasić, poślizgnął się i spadł z wysokości pierwszego piętra. 

Na miejscu zdarzenia interweniowała policja i pogotowie ratunkowe. Mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony najpierw do szpitala w Iławie, a później została podjęta decyzja o przetransportowaniu go do Olsztyna.
Nie wiadomo, czy w chwili wypadku mężczyzna był trzeźwy, ponieważ badanie nie było możliwe ze względu na ciężki stan mężczyzny.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMASzkoła2
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3682 sekundy