REKLAMAincome2
REKLAMAUrodziny

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 września 2014, 19:22

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Do nieszczęśliwego wypadku doszło w minioną sobotę (27 września) pod Iławą. 44-letni mężczyzna, który spadł z wyskości pierwszego piętra, jest w stanie krytycznym.

Iławscy policjanci są w trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę (27 września) wieczorem w domu jednorodzinnym w jednej ze wsi pod Iławą.

- 44-letni mężczyzna wyszedł w sobotę około godz. 23 na balkon, aby zapalić papierosa. Na balkonie nie było barierek - mówi Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Kiedy chciał go zgasić, poślizgnął się i spadł z wysokości pierwszego piętra. 

Na miejscu zdarzenia interweniowała policja i pogotowie ratunkowe. Mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony najpierw do szpitala w Iławie, a później została podjęta decyzja o przetransportowaniu go do Olsztyna.
Nie wiadomo, czy w chwili wypadku mężczyzna był trzeźwy, ponieważ badanie nie było możliwe ze względu na ciężki stan mężczyzny.

REKLAMAprofi
REKLAMAJysk

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3439 sekundy