REKLAMAmodera2
REKLAMApluszak

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 września 2014, 14:05

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP Iława. Funkcjonariusze Policji i Straży Leśnej podczas wspólnego patrolu po lesie. )

Kłusownicy i osoby kradnące drewno z lasu powinni mieć się na baczności. Policja we współpracy ze Strażą Leśną przeprowadziła kontrolę miejsc pozyskiwania i składowania drewna oraz pojazdów i osób poruszających się po lesie. Na razie tylko w gminie Susz, ale - jak zapowiada iławska komenda Policji - podobne akcje będą systematycznie prowadzone na terenie pozostałych gmin w powiecie iławskim. 
REKLAMAMateusz szauer

- Na terenie kompleksów leśnych w gminie Susz zostały przeprowadzone wspólne działania Policji i Straży Leśnej.  W akcji wzięli udział policjanci z Komisariatu Policji w Suszu i Strażnicy z Posterunku Straży Leśnej Nadleśnictwa Susz - informuje sierż. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej komendy Policji. - Zadaniem funkcjonariuszy było kontrolowanie miejsc pozyskiwania oraz składowania drewna, kontrola pojazdów poruszających się na terenach leśnych, kontrola osób przebywających w lesie, a także obserwacja terenów leśnych okalających pobliskie miejscowości. Ponadto funkcjonariusze dokonywali kontroli miejsc, w których w przeszłości ujawniano narzędzia kłusownicze.

Iławska komenda Policji zapowiada kontynuowanie podobnych działań na terenie wszystkich gmin należących do powiatu iławskiego. 

REKLAMATom-bet
REKLAMAżuchowski

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAmodera
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3963 sekundy