REKLAMApluszak
REKLAMASadek

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 września 2014, 14:05

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP Iława. Funkcjonariusze Policji i Straży Leśnej podczas wspólnego patrolu po lesie. )

Kłusownicy i osoby kradnące drewno z lasu powinni mieć się na baczności. Policja we współpracy ze Strażą Leśną przeprowadziła kontrolę miejsc pozyskiwania i składowania drewna oraz pojazdów i osób poruszających się po lesie. Na razie tylko w gminie Susz, ale - jak zapowiada iławska komenda Policji - podobne akcje będą systematycznie prowadzone na terenie pozostałych gmin w powiecie iławskim. 

- Na terenie kompleksów leśnych w gminie Susz zostały przeprowadzone wspólne działania Policji i Straży Leśnej.  W akcji wzięli udział policjanci z Komisariatu Policji w Suszu i Strażnicy z Posterunku Straży Leśnej Nadleśnictwa Susz - informuje sierż. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej komendy Policji. - Zadaniem funkcjonariuszy było kontrolowanie miejsc pozyskiwania oraz składowania drewna, kontrola pojazdów poruszających się na terenach leśnych, kontrola osób przebywających w lesie, a także obserwacja terenów leśnych okalających pobliskie miejscowości. Ponadto funkcjonariusze dokonywali kontroli miejsc, w których w przeszłości ujawniano narzędzia kłusownicze.

Iławska komenda Policji zapowiada kontynuowanie podobnych działań na terenie wszystkich gmin należących do powiatu iławskiego. 

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAd&b
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4378 sekundy