REKLAMAzoomi
REKLAMASadek

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 września 2014, 08:18

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. W Inpektoracie ZUS o godzinie 10:00 trwało jeszcze wietrzenie pomieszczeń po porannym zadymieniu.)

Dziś w godzinach porannych konieczna była interwencja strażaków w budynku Imspektoratu ZUS przy ulicy Wiejskiej w Iławie. Z pomieszczenia w piwnicy, gdzie znajdują się urzędowe serwery, wydobywały się duże ilości dymu.

Dziś (w środę, 24 września) w godzinach porannych do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w budynku przy ulicy Wiejskiej 1.

W serwerowni doszło do pożaru jednego z urządzeń, panowało tam silne zadymienie. Strażacy w sprzęcie ochrony dróg oddechowych przy użyciu gaśnic śniegowych ugasili pożar, jednak duszący dym przedostał się na klatkę schodową. Jeszcze przez dłuższą chwilę trwało oddymianie pomieszczeń i sprawdzanie przy użyciu mierników, czy nie występuje niebezpieczne stężenie trującego tlenku węgla. Gdy mierniki wskazały wynik zerowy, działania zakończono i poinstruowano użytkowników o konieczności ciągłego wietrzenia pomieszczeń.

W momencie pojawienia się w budynku zadymienia, znajdowało się tam około 10 osób, które musiały go opuścić na czas prowadzonych działań. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

O godzinie 10:00 iławski inspektorat był jeszcze nieczynny. Jeszcze dziś wznowi obsługę interesantów.

Fot. Info Iława

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8426 sekundy