REKLAMAincome2
REKLAMApluszak

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 września 2014, 10:53

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Zuchwałej kradzieży dokonali w iławskim ambulatorium 18-letnia Agata D. i jej znajomy. Para pokusiła się na należący do lekarza dyżurującego sprzęt ekektroniczny, który ten zostawił w pokoju socjalnym. By odwrócić uwagę lekarza, kobieta udała się do niego na badanie. W tym czasie, wykorzystując chwilową nieuwagę, znajomy Agaty D. ukradł telefon komórkowy, tablet oraz dysk zewnętrzny. 

Oficer dyżurny iławskiej policji otrzymał zgłoszenie od dyżurującego w iławskim ambulatorium lekarza, że ten został okradziony.

- Lekarz powiedział funkcjonariuszowi, że kiedy wykonywał badanie Agaty D., jej znajomy, wykorzystując chwilową nieobecność lekarza w pokoju socjalnym, wszedł do niego i zabrał telefon komórkowy, tablet oraz dysk zewnętrzny. Pokrzywdzony dodał, że wcześniej widział, że 18  – letnia mieszkanka Iławy siedziała w poczekalni z jakimś mężczyzną. W pewnym momencie zajrzeli do pokoju socjalnego, w którym przebywał. Lekarz powiedział im, że za moment ich przyjmnie, co następnie uczynił. Kobieta weszła do gabinetu na badanie, a w tym czasie jej znajomy okradł lekarza - informuje sierż. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej Policji.

Agatę D. zatrzymał sam pokrzywdzony, który na czas zorientował się, że został okradziony. Znajomy 18-latki zdążył już opuścić ambulatorium. Funkcjonariusze osadzili kobietę w policyjnej celi. Kobiecie został już przedstawiony zarzut kradzieży. Natomiast zatrzymanie jej znajomego jest kwestią czasu.  

Kodeks karny za przestępstwo kradzieży przewiduje karę nawet  5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.4029 sekundy