REKLAMAZDZ
REKLAMAPellet

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 września 2014, 12:47

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W sobotę, 13 września, na terenie jednego z iławskich zakładów kamieniarskich doszło do wypadku przy pracy. Poszkodowany został 31-letni mężczyzna, którego przygniotła granitowa płyta.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w godzinach przedpołudniowych w minioną sobotę, 14 września. 

- Właściciel zakładu, 31-mężczyzna, podczas wybierania płyty poślizgnął się i upadł. Został przygnieciony płytą, w wyniku czego doszło u niego do złamania kości udowej - poinformowała sierż. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie.

Mężczyzna został uwolniony spod przygniatającej go płyty przez swoich współpracowników. Po chwili na miejsce zdarzenia w tym samym czasie dotarła Policja, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe. Czynności związane z udzieleniem pierwszej pomocy przejął Zespół Ratownictwa Medycznego. 

Mężczyzna był trzeźwy. Policja nie prowadzi w związku ze zdarzeniem żadnych czynności. Poszkodowany ze złamaniem kości udowej został przewieziony do iławskiego szpitala.

TEMATY na sygnale
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3206 sekundy