REKLAMAKurza góra
REKLAMAZielona aleja 2

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 września 2014, 12:47

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W sobotę, 13 września, na terenie jednego z iławskich zakładów kamieniarskich doszło do wypadku przy pracy. Poszkodowany został 31-letni mężczyzna, którego przygniotła granitowa płyta.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w godzinach przedpołudniowych w minioną sobotę, 14 września. 

- Właściciel zakładu, 31-mężczyzna, podczas wybierania płyty poślizgnął się i upadł. Został przygnieciony płytą, w wyniku czego doszło u niego do złamania kości udowej - poinformowała sierż. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie.

Mężczyzna został uwolniony spod przygniatającej go płyty przez swoich współpracowników. Po chwili na miejsce zdarzenia w tym samym czasie dotarła Policja, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe. Czynności związane z udzieleniem pierwszej pomocy przejął Zespół Ratownictwa Medycznego. 

Mężczyzna był trzeźwy. Policja nie prowadzi w związku ze zdarzeniem żadnych czynności. Poszkodowany ze złamaniem kości udowej został przewieziony do iławskiego szpitala.

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABratian
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3719 sekundy